همه نت چیست؟

“همه نت دات کام” یک وب سایت معرفی مشاغل است که کار خود را از تابستان 1399 به منظور رفع تمام نیازمندی های مردم شهرستان نجف آباد آغاز کرده و امکانات فراوانی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

در این وب سایت علاوه بر ثبت آگهی برای کسب و کار خود، می توانید به عنوان یک کاربر، سایر آگهی ها را زیر نظر گرفته و به آنها امتیاز دهید. همچنین این فرصت در اختیار کاربران قرار گرفته که از ساعات کاری مشاغل مورد نظر خود مطلع شده و در زمان آنها صرفه جویی شود.

از دیگر امکانات این فضای حرفه ای، می توان به مسیریابی دقیق بر روی نقشه برای رسیدن به مقصد مورد نظر، بدست آوردن اطلاعات کامل در مورد هر کسب و کار، دیدن تصاویر و ویدیو های مربوط به مشاغل و البته گفتگوی آنلاین و بدون واسطه با سایر کاربران اشاره کرد.

تمامی این ویژگی ها، تنها نقطه شروعی برای مخاطبان هستند و به زودی امکانات بسیار گسترده و منحصر به فردی در اختیار آنها قرار می گیرد. با نگاهی گذرا به فضای وب سایت متوجه می شوید که امکان رزرو بلیط، دسترسی به بهترین تخفیف های سطح شهر و آگاهی از بزرگ ترین رویداد های شهری تنها بخشی از اتفاقات ویژه ایست که در “همه نت دات کام” با آن روبرو خواهید شد.

تمامی اعضای پروژه بزرگ همه نت، در تلاش هستند تا در آینده ای به تمامی نیازمندی های مردم از طریق همین وب سایت پاسخ داده شود و با کمک یکدیگر، نجف آباد زیبا را به جای بهتری برای زندگی کردن تبدیل کنیم. ما فراموش نمی کنیم که اعتماد و همراهی شما، کلید موفقیت همه نت است، شما نیز در این راه ما را تنها نگذارید تا به زودی ایران زیباتری داشته باشیم.

مدیریت وب سایت همه نت دات کام